نمونه سؤالات حل شده برنامه نویسی زبان ++C
نمونه سؤالات حل شده برنامه نویسی زبان ++C ++C چیست؟ زبان برنامه نویسی C++ در سال 1985 توسط Bjarne Stroustup در آزمایشگاه AT&T بعنوان توسعه ای بر زبان C بوجود آمد.

افزونه هایی که بر این زبان اضافه شده بودند، از زبان Simula گرفته شده بودند. از آن زمان تا کنون، C++، با سرعت زیادی در راستای نیازهای عملی برای یک زبان برنامه نویسی رو به رشد است، نیازهایی که یک زبان برنامه نویسی را قادر می سازد تا بطور موثری انواع مختلفی از داده ها را در کنار یکدیگر مدیریت نماید. محور اصلی در پیاده سازی این زبان برنامه نویسی، مفهوم برنامه نویسی شی گرا است (OOP). امروزه، C++ بازار تجاری را در اختیار خود گرفته است بطوریکه این زبان برنامه نویسی، هم برای برنامه نویسان سیستم های عامل و هم برای برنامه نویسان نرم افزارهای کاربردی، مورد پسند می باشد.

قصد دارم در این صفحه کلیه نمونه سوالات زبان برنامه نویسی ++C را برای شما حل کنم. همچنین میتوانید نمونه سوالات خود را برای من ارسال کنید تا پاسخ آنها را در همین صفحه برای شما قرار دهم.

حل کردن این نمونه سوالات میتوانند شما را برای آمادگی در مسابقات برنامه نویسی آماده کنند

1- برنامه ای بنویسید که دو مقدار اعشاری را از ورودی خوانده و تفاضل و حاصلضرب و حاصل تقسیم آنها را محاسبه کرده به خروجی ببرد .

برنامه وقتی خاتمه می یابد که هر دو عدد اعشاری صفر باشند.

#include <iostream.h> #include <conio.h> #include <math.h> int main(){ float a , b ,result ; cout << "please enter 2 float number \n"; cout << " enter a : "; cin >> a ; cout << " enter b : "; cin >> b ; while (a!=0 || b!=0){ result = (a*b)-(a/b); cout << " result = " << result ; cout << "\n please enter 2 float number "; cout << " enter a : "; cin >> a ; cout << " enter b : "; cin >> b ; } getch(); return 0 ; } 
نمونه سؤالات حل شده برنامه نویسی زبان ++C.

طراحی سایت برنامه ,زبان ,نویسی ,نمونه ,cout ,سوالات ,برنامه نویسی ,زبان برنامه ,نمونه سوالات ,include include ,برای برنامه ,زبان برنامه نویسی ,برای برنامه نویسان ,زب منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ایلیا چت|روم فارسی ایلیا|چت ایلیا:با 1200 انلاین پستوهای ذهن من خلاصه کتاب های مشاوره و روان شناسی دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم دانلود برای شما ترکیش موزیک الان بخر تحویل بگیر